O firmie

Nasza praktyka

Jako producent przyczep samochodowych udzielamy pełnej gwarancji na wyprodukowane przez nas, fabrycznie nowe, przyczepki, zabudowy, części i akcesoria – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Ustalamy z kupującymi wszystkie ważne kwestie techniczne, handlowe i finansowe, dzięki czemu można mieć pewność rzetelnej finalizacji usługi. W szybko zmieniającym się świecie chcemy być kilka kroków do przodu i tylko stały kontakt z klientem gwarantuje odpowiednią jakość wykonania. Produkcja przyczep samochodowych z których sami bylibyśmy zadowoleni jest dla nas kluczowa. Uważnie wsłuchujemy się w zalecenia klientów i dostosowujemy się do nich. W ten sposób chcemy pokazać, co jest dla nas ważne.

Podkreślamy, że na przyczepy samochodowe producent ma wiążący wpływ w czasie ich realizacji. Dlatego do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością. Nie uznajemy kompromisów, gdy chodzi o jakość i innowacyjność. Jeśli to ma być bezpieczna przyczepka samochodowa producent powinien zagwarantować jej jakość. Nasze standardy w tej kwestii są nieustannie podnoszone. Podchodzimy do tego bardzo poważnie niezależnie od typu zlecenia. Każde przyczepki producent musi dokładnie sprawdzić, by zweryfikować ich klasę.

Nasze zasady

MOTTO
PRZEWODNIE

DYNAMICZNY
ROZWÓJ

WYSOKA
JAKOŚĆ

NASZ
ZESPÓŁ

ROZWÓJ
I BADANIA

CENTRALNE
POŁOŻENIE

MOTTO PRZEWODNIE

Motywem przewodnim naszego przedsiębiorstwa jest opracowywanie i produkowanie dla naszych klientów takich rozwiązań w zakresie zabudów i przyczep, które przynoszą możliwie największe korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz ochrony zasobów podczas produkcji i użytkowania.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.