O firmie

Nasza praktyka

Firma BLYSS powstała w 1996 roku. Lata doświadczenia w sprzedaży i projektowaniu przyczep i zabudów samochodowych pozwoliły nam na zbudowanie zaufania wśród naszych Klientów oraz dynamiczny rozwój firmy. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie wymaga stosowania rozwiązań o najwyższej jakości, dlatego nasze przewodnie hasło - BLYSS: więcej, niż tylko standard - wcielamy w życie każdego dnia, udoskonalając ofertę produktową.

Produkujemy, projektujemy i sprzedajemy przyczepy oraz zabudowy samochodowe, stale poszerzając portfolio o nowe modele. Naszą misją jest stworzenie produktu, który będzie w stanie zawsze odpowiedzieć na potrzeby konkretnego Klienta. Dlatego obok niezwykle bogatej oferty gotowych rozwiązań oferujemy fachowe doradztwo i projektowanie na indywidualne zamówienie. Ponadto, każda z naszych przyczep dostępna jest w wielu konfiguracjach, dzięki możliwości dokupienia wyposażenia dodatkowego.

W naszym portfolio znajdują się zarówno lekkie przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kg, jak i profesjonalne rozwiązania w transporcie przeznaczone dla przedsiębiorstw w każdej branży. Oferujemy lawety, autolawety oraz autotransportery do przewozu wielu pojazdów i maszyn. Z powodzeniem rozwijamy następne, specjalistyczne linie produktowe, takie jak przyczepy socjalne, kempingowe, gastronomiczne, przeznaczone do transportu zwierząt i specjalnych ładunków. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie sprzedaży, projektowania i produkowania przyczep na specjalne zapotrzebowanie naszych Klientów.

Nasze zasady

MOTTO
PRZEWODNIE

DYNAMICZNY
ROZWÓJ

WYSOKA
JAKOŚĆ

NASZ
ZESPÓŁ

ROZWÓJ
I BADANIA

CENTRALNE
POŁOŻENIE

MOTTO PRZEWODNIE

Motywem przewodnim naszego przedsiębiorstwa jest opracowywanie i produkowanie dla naszych klientów takich rozwiązań w zakresie zabudów i przyczep, które przynoszą możliwie największe korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz ochrony zasobów podczas produkcji i użytkowania.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.