Kariera

Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi zamówień

Lasowice Wielkie 42A

Liczba miejsc: 1

Wydrukuj ofertę

Dział : Handel hurtowy i detaliczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie do systemu zamówień i monitorowanie przebiegu ich realizacji,
  • Tworzenie i wsparcie w przygotowywaniu cenników produkcyjnych oddziałów grupy BLYSS
  • Tworzenie raportów,
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów,
  • Nadzór i kontrola jakości nad wyprodukowanym produktem.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża automotive),
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami elektronicznej komunikacji: laptop, telefon, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, WORD, Excel,
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,
  • Chęć uczenia się,
  • Otwartość w kontakcie z drugim człowiekiem,
  • Sumienność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • Umiejętność samo motywowania się w realizacji celów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności analityczne, logicznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • Odpowiedzialna postawa.

OFERUJEMY:

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Do każdej oferty prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce przy ul. Fabrycznej 17 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji , (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.