Kariera

Operator wycinarki laserowej CNC

Praszka, ul. Fabryczna 17

Liczba miejsc: 1

Wydrukuj ofertę

Dział : Produkcja przyczep i zabudów samochodowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna obsługa lasera CNC,
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji,
  • Dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa detali,
  • Współpraca z działem technologicznym.

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie: technikum o profilu mechanicznym,
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy.

OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Praca w godzinach od 8.00 do 16.00
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Pracę na nowoczesnych urządzeniach oraz na najnowszych programach,
    • Przyjazną atmosferę.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest  Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Do każdej oferty prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce przy ul. Fabrycznej 17 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji , (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.